Віртуальний сервер для бізнесу

Кількість пропозицій на ринку VPS-хостингу дуже велика. При такій великій кількості варіантів складно не потонути в потоках непотрібних знань. Для вирішення даної проблеми необхідно використовувати простий і ясний алгоритм вибору віртуального сервера на підставі наведених нижче критеріїв. 

Актуальна інформація про віртуальні сервери

Якщо ви хочете вибрати серед кількох компаній, то в першу чергу необхідно визначитися з типом віртуалізації. Від цього залежать особливості адміністрування та стабільності функціонування сервера, а також вартість послуг. Можливі два варіанти віртуалізації, кожна з яких має свої плюси і мінуси: програмна та апаратна. Потім потрібно вирішити питання з територіальним фактором. Нерідко послуги зарубіжних хостинг-провайдерів обходяться дешевше, ніж послуги вітчизняних компаній. Але ціна не повинна бути визначальним критерієм вибору, необхідно також брати до уваги такі фактори:

  • Географічне положення сайту. Якщо онлайн-проект розрахований на українську аудиторію, доцільно використовувати для нього віртуальний web-сервер з локацією в Україні, тобто якомога ближче до трафіку користувачів.
  • Законодавчі обмеження. Якщо онлайн-сервіс, що розміщується на VPS, регулюється українськими законами з обробки та зберігання особистих даних користувачів, то бажано вибрати український хостинг.
  • Мова спілкування з техпідтримкою. Необхідно попередньо адекватно оцінити свою здатність спілкуватися з фахівцями зарубіжного хостинг-провайдера на їхній рідній мові.
  • При виборі компанії для замовлення сервера необхідно переконатися в наявності у хостинг-провайдера дійсних ліцензій на надання послуг зв’язку та передачу даних. Перевірка їх справжності може бути здійснена на спеціалізованих сайтах. Якщо дата-центр здає свої потужності посередникам для подальшого реселлінга, то треба бути готовим до того, що час відгуку виявиться більше через «багатошаровість» технічної підтримки.

Останній крок при виборі VPS — виявлення найбільш зручних умов для використання сервера. Вони включають в себе наступні фактори:

  • Тарифікація трафіку. Він може ділитися на зарубіжний / внутрішній або на вихідний / вхідний, мати певні обмеження, за перевищення яких доведеться платити.
  • Наявність цілодобової технічної підтримки. Найкраще перевірити це, скориставшись тестовим періодом.
  • Система знижок. Зазвичай при попередній оплаті послуги на кілька місяців вперед або більше провайдер надає знижки. Цю інформацію потрібно уточнити у менеджера.

Якщо у вас є необхідність орендувати хмарний сервер для бізнесу, то варто звернути належну увагу на всі ці аспекти і тільки потім приймати відповдіне ріщення. Це дозволить вам отримати найкращий результта та створить оптимальні умови для участі у системі. На даному етапі ви вже можете обрати послуги професійних компаній. Ви можете використовувати в оренду хмарний сервер, звернувшись до хостинг-провайдеру DataStore.