Продаж необробленої деревини у Черкасах

Відповідно до системи УЕБ, перевага організації аукціонів зрубів у Черкасах та Україні полягає в її об’єктивності та неупередженості. Процедури укладення прямих договорів електронної комерції були змінені з метою виключення перерахунків та підкупу. Проект з продажу деревини зайняв лише декілька місяців і досяг вражаючих результатів –більше 100 млн грн. Аукціони приносять прибуток національному лісовому господарству за такий короткий проміжок часу. Протягом періоду аукціону темп приросту мінімальної ціни деревини майданчикустановить майже 4%.

Відтепер повна анонімність учасників буде супроводжувати дерев’яний аукціон, тому переможець визначається чесно. Згідно з урядовим указом, великі лісогосподарські компанії повинні продавати більшу частину своєї продукції через електронну систему.

Ця система була утворена більше 4 років тому, яка нагадувала стартап. Згодом ця система виявилася дуже ефективним інструментом боротьби з корупцією при продажу державної, комунальної та приватної власності. Система ProZorro – електронна система, яка продає деревину в Черкасах та інших містах України на публічних аукціонах. Завдяки організаторам, вона поступово подолала тіньовий ринок, який був дуже активним рік тому.

Переваги майданчику

Система продажів ProZorro.Selectronic має багато переваг від вільної та чесної конкуренції. Товари продаються за ринковими цінами, і учасники торгів змушені брати участь у аукціонах згідно з чіткими правилами.

Прибуток системи Prozorro за весь період експлуатації досяг більше 20 мільярдів українських гривень. З 2016 року на фондовій біржі українського енергетичного ринку було проведено тисячи прозорих транзакцій, в яких взяли участь понад сотні учасників. Дохід від аукціону, закритий сьогодні на нашому веб-сайті, становить майже 3 мільярда гривень.

Для того щоб виграти аукціон у Черкасах та інших місцях зареєструйтесь на сайті біржі. Під час аукціону всю необхідну інформацію та допомогу можна отримати у особистого менеджера.

Кількість приватних підприємців, які будують справедливу економіку, зростає щодня. Якщо ви хочете приєднатися до них, у вас буде українська енергообмінна платформа, яка має безліч переваг:

  1. Надійна технічна підтримка, яка працює 24/7, та готова підказати по любим питанням;
  2. Зручний інтерфейс сайту забеспечує  бистрий вибір каталогів;
  3. На сайтіможна завжди знайти останню інформацію про аукціони;
  4. Високий рівень сервісу, який вже оцінили тисячі користувачів.

Якщо ви хочете прийняти участь в аукціоні електронного майданчика, переходьте за посиланням, та читайте більш докладно: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-v-misti-cherkasi-na-auktsionah-maj/