Чому технічну деревину краще купувати на електронних майданчиках

Придбання технічної деревини — це процес, який не завжди так простий, яким його багато хто вважає. На сьогоднішній день є два основних способи, як можна легально придбати деревину.

Перший варіант — це прямий договір з лісовим господарством. Даний варіант складно назвати по-справжньому чистим, так як за допомогою подібного методу самі господарства та деревообробні організації частенько завищують цінники на деревину. Сам формат прямих договорів не зобов’язує їх учасників публікувати інформацію про обсяг проданої деревини і її вартості.

Другий варіант — це електронні аукціони. Вони проводяться на електронних майданчиках. Весь цей процес контролюється системою ПроЗорро. Там же залишаються всі дані і важливі відомості про завершені угоди. Це означає, що в разі невиконання якихось умов, у вас завжди є можливість звернутися зі скаргою і вирішити питання.

У плані вигоди для одержувача деревини, більш вдалим буде другий варіант. Такий спосіб може значно заощадити бюджет, що для багатьох буде величезною перевагою.

Ви можете ознайомитися з асортиментом технічної деревини на сайті sale.uub.com.ua. Все що потрібно зробити — це перейти у відповідний розділ і налаштувати всі фільтри особисто під себе.

Де частіше задіюється технологічна деревина

Важливо зазначити, що отримується обсяг тепла при згорянні технічної деревини безпосередньо залежить від її породи. Також, не менш важливим фактором, який може на це вплинути, вважається рівень вологості. Даний пункт може серйозно позначитися на теплопроводності матеріалу.

Якщо є бажання отримувати максимум тепла, тоді потрібно задіяти суху деревину листяних порід. В середньому, це дозволяє отримувати близько 5 кВт тепла за один опалювальний сезон.

Для прикладу, один кубометр сухий листяної деревини може замінити 200 кубометрів природного газу. З огляду на сучасні українські реалії, де вартість газу досягає величезних показників, перший варіант виглядає куди більш вигідним.

Чому краще купувати деревину на онлайн-аукціонах

Деревина — це дуже затребувана сировина, і воно активно задіюється в багатьох напрямках. Купувати подібні ресурси вигідніше саме на онлайн аукціонах. Є чимало моментів, які вказують на те, що торги для покупця будуть вигідніше в будь-якому випадку.

До таких моментів можна віднести:

Детальна інформація про лот — це значить, що інформація про представленої деревині і якостях доступна всім бажаючим. Ви можете досконально ознайомитися з тим, що виставлено на продаж і чи може це зацікавити конкретно вас;

Можливість економити — з огляду на той момент, що цінник формується з урахуванням пропозицій від учасників торгів, завжди є можливість зберегти частину своїх коштів;

Велика кількість постачальників — користуючись послуг тієї ж електронного майданчика УУБ, можна знайти далеко не одне лісове господарство, яке пропонує технічна сировина. Ви можете ознайомитися більш детально ос діяльністю різних організаторів торгів і вибрати найбільш надійний організацію;

Терміни проведення — виходячи з того моменту, що лісових організацій досить багато, завжди можна знайти ті торги, які підійдуть вам за термінами. Головне — це вчасно відправити заявку на участь в боротьбі за лот.
Ви можете дізнатися про це більше корисної інформації, якщо перейдете по посиланню https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-drov-tehnologichnyh-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale і не пошкодуєте часу на ознайомлення з наступним матеріалом.