Асоціація «Біржові та електронні майданчики»

Асоціація » Біржові та електронні платформи «(скорочено Асоціація «БЕМ») була створена 8 років тому як автономне громадське об’єднання, що не приносить вигоди. Воно стало одним з перших, хто надало повний спектр торгових та електронних адміністративних послуг в Україні.

Основна мета створення Асоціації полягала в тому, щоб гарантувати життєво важливі умови для забезпечення інтересів громадян в торгах.

На даний момент Асоціація пропонує види допомоги для проведення публічних делікатних торгів, торгових обмінів, електронних продажів, пропозиції державного і цивільного майна або його оренди і т.д. При створенні структури електронного обміну члени Асоціації враховували прийняті процедури різних країн.  З роботою організації пов’язані досвідчені фахівці.

Серед 40 організацій з Асоціації » БЕМ » є провідні українські торги, які працюють на території нашої держави, а також торги на Прозорро.

У зв’язку з усією необхідною роботою, використанням новітнього програмного забезпечення, встановленням контактів і листування з ймовірними членами, перевірка отриманої документації Асоціацією забезпечується:

  1. розвиток суперництва;
  2. неможливість підтримки недієздатних посередників;
  3. зменшення грошових витрат для учасників ринку;
  4. відмова від корупції;
  5. пряма і цільова оцінка через відкриті тендери;
  6. ефективність системи збору податків;
  7. натхнення українських виробників знизити витрати на створення та представити передові інновації;
  8. можливість сильного контролю над використанням активів, розподілених для придбання;
  9. Організація методичної та правової допомоги.

Асоціація біржових та електронних платформ доповнює використання чинної постанови України у сферах удосконалення нових адміністративних та інших керівних принципів, потужне управління та використання державних активів, державної та міської власності, та протидії корупції в країні.

Більш детальна інформація на офіційному сайті за посиланням aeaep.com.ua.